Plastová okna a dveře

You are here:

DECEUNINCK OKNA

Elegant

Štíhlé, rovné křídlo se vyznačuje minimalistickým designem s výraznými tvary a extrémně úzkým 9 mm dorazem Stejně jako ostatní verze je profil vybaven středovým těsněním pro dosažení ještě lepších parametrů vodotěsnosti.

Eforte

Díky ostrému dorazu a rámu 84 mm je tento model ideální pro rekonstrukce i novostavby

Elegant Plus

Jedná se o naprostý průlom v designu plastových oken - křídlo, které je stoprocentně v jedné rovině s rámem, se vyznačuje modernistickým, industriálním designem, který je v designu plastových oken jedinečný. Díky výrazným tvarům s vyznačenými hranami se navíc křídlo ideálně hodí pro řešení hliníkových truhlářských výrobků.

Eforte Aluclip

Díky dobré tepelné izolaci a použití nejkvalitnějších materiálů lze okna s Aluclipem montovat v moderních domech i obchodních objektech.

DECEUNINCK DVEŘE

HS-portal

Velké prosklené části a otevřené prostory, to jsou charakteristické trendy současné moderní architektury. Dveře systému jdou s dobou a vytvářejí výjimečné kompozice, ve kterých se okolní prostor stává součástí interiéru.

Profil VEKA

Veka softline 82 profil třídy A

Kvalitní plastová okna VEKA Softline 82 Plus účinně chrání před lezavou zimou i poryvy větru. Mají stavební hloubku 82 mm a vícekomorový profil třídy A s vynikající tepelnou propustností pouze Uw = 0,76 W/(m²K), takže s nimi ušetříte za vytápění. Díky hlubokému zasklení se na nich navíc nesráží vlhkost.